2019-06-09

Спортивне свято в Бахмуті «Олімпійський день бігу» з Емілєм Ібрагімовим

8 червня в місті Бахмут відбулось спортивне свято «Олімпійський день бігу», організоване за сприяння Відділення НОК України в Донецькій області, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Федерації легкої атлетики Донецької області.

Майже сто учасників з міст Бахмут, Костянтинівка, Мирноград, Торецьк, Часів Яр взяли участь в масштабному спортивному святі. Захід був насичений різноманітними біговими програмами для дітей, юнаків та дівчат за віковими групами.

Після вітальних слів від організаторів олімпійську руханку провів Еміль Ібрагімов, учасник Олімпійських ігор, представник чернівецької легкоатлетичної спільноти, який перебуває на тренувальних зборах в Бахмуті.

У легкоатлетичному забігу на 1000 метрів кожен намагався досягти фінішу першим, адже переможці та призери отримали в подарунок книгу «Перші кроки до здоров’я та довголіття», яку було видано за підтримки голови відділення НОК України в Донецькій області Віктора Ремського і яку презентував президент НОК України Сергій Бубка під час свого нещодавнього візиту на Донеччину.

Легкоатлетичні естафети, командний дух, олімпійська вікторина і безліч позитивних емоцій – все це прикрашало спортивне свято. По завершенню команди-переможці були нагороджені грамотами, кубками та подарунками, а кожен учасник отримав сувеніри від Відділення НОК України в Донецькій області.

Поділитись