2017-10-12

Спортивни ігри студентів Слов’янська стартували

11 жовтня у міському парку культури та відпочинку «Шовковичний» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в рамках проведення Спортивних ігор серед студентів Слов’янська 2017-2018 навчального року.

Усіх учасників із початком Спортивних ігор студентів привітала директор Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Софія Живолуп. Змагання для юнаків – бігова дистанція 1000 м, для дівчат – 500 м.

За перемогу змагалися понад 60 студентів з шести вищих навчальних закладів Слов’янська І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Це коледж транспортної інфраструктури, енергобудівний технікум, хіміко-механічний технікум, коледж національного авіаційного університету, технікум національного аграрного університету та педагогічний університет.

Найшвидшим серед юнаків став Данило Каналушов (коледж транспортної інфраструктури). Другим призером – Ілля Лукієнко (енергобудівний технікум), а третє місце розподілили між собою Денис Істомін (енергобудівний технікум) та Олександр Рагулін (коледж транспортної інфраструктури).

Серед дівчат перемогла Дарина Федоренко (технікум аграрного університету). Призерками стали Лоліта Волошина (енергобудівний технікум) та Аліна Кухар (коледж транспортної інфраструктури).

За підсумками змагань перемогу в командному заліку здобув Слов’янський коледж транспортної інфраструктури, друге місце посів Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету, третє – Слов’янський енергобудівний технікум.

Переможців та призерів у індивідуальному та командному заліках відзначено грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.