2019-09-10

Спортивні заходи в Дружківці до Дня міста та Дня фізичної культури і спорту

6 вересня в місті Дружківка, на березі річки Казенний Торець, пройшли чемпіонати з паркового волейболу та дворового футболу, присвячені Дню міста та Дню фізичної культури і спорту.

У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста. На початку свята з привітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Валерій Колоша, який привітав школярів з початком нового шкільного та спортивного  сезону.

У змаганнях з паркового волейболу переможцем групи «А» стала команда гімназії «Інтелект», яка зустрілась з переможцем групи «В» – ЗОШ №6. Перемогу в фіналі з рахунком по сетам 2:0 здобули учні гімназії «Інтелект». УТаким чином місця розподілились так: перемогла команда гімназії «Інтелект», друге місце посіла команда ЗОШ №6, третє місце – команда ЗОШ №17.

У змаганнях з дворового футболу перемогла команда учнів ЗОШ №7, друге місце посіла гімназія «Інтелект», третє місце – ЗОШ №17.

Переможців і призерів двох чемпіонатів нагороджено кубками, медалями та грамотами від відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради та Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».