2020-09-15

Спортивний квест для школярів Слов’янська з нагоди Дня фізичної культури і спорту

11 вересня в парку культури та відпочинку Шовковичний міста Слов’янськ відбувся спортивно-пізнавальний захід «Квест. Спортивний школярик». У заході з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України взяли участь 14 команд – це учні 5-8 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Після запальної розминки від студії фітнесу та танцю «Зе Бест» команди відвідували 12 спортивно-пізнавальних ділянок: «Парашутна», «Смуга перешкод», «Кросворд», «Футбольна», «Спритний м’яч», «Дартс», «Стрибунці», «Баскетбольна», «Брейк-данс», «Поліцейська», «Туристична», «Танцювальна».

Після завершення заходу не було ані переможців, ані переможених – усі команди гідно пройшли квест і на додачу до гарного настрою отримали в подарунок спортивний інвентар від Слов’янської міської ради.

Також співробітники ювенальної превенції поліції Слов’янська додатково відзначили три команди – ЗОШ №№ 4, 9 та 20.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради висловив подяку студії фітнесу та танцю «Зе Бест», спортивно-туристичному клубу «ТОР», брейк-данс клубу «Молот Тора», співробітникам ювенальної превенції поліції Слов’янська, які посприяли та допомогли в проведенні заходу.

Поділитись