2018-06-25

Спортсмени Донеччини – переможці Кубку з подолання перешкод «Flyng Horses Cup» на Київщині

15-17 червня в селі Круглик (Київська область) відбувся Відкритий Кубок з подолання перешкод «Flyng Horses Cup».

В змаганнях взяли участь спортсмени з міст Київ, Рівне; Київської, Львівської, Сумської області, Донецьку область представляли вихованці Обласної СДЮСШОР з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону (м.Слов’янськ).

У перший день змагались 53 спортсмени. В категорії «аматори» на висоті перешкод 80 см на другу сходинку п’єдесталу зійшов Олексій Оніщенко на коні Альпіна (тренер Світлана Тверськова).

Четверте місце в цій категорії посіла представниця Донецької області Марія Токар на коні Ванд Хелсінг.

На висоті 90 см Олексій Оніщенко виборов золото.

У другий день змгалиcь 76 спортсменів На висоті перешкод 90 см перше місце виборов Олексій Оніщенко на коні по кличці Альпіна.

В категорії «Діти» з висотою перешкод 100 см шосте місце посіла Катерина Білогурова на коні по кличці Ольхан.

В категорії «Аматори» на цій висоті перешкод друге місце посіла Марія Токар.

На висоті перешкод 110 см перше місце виборов Олексій Оніщенко на коні по кличці Куссімо

В третій, заключний день змагались 33 спортсмени.

На висоті перешкод 120 см Олексій Оніщенко на коні по кличці Куссімо піднявся на найвищу ступінь п’єдесталу, не отримавши на маршруті жодного штрафного очка.

Катерина Білогурова на коні Ільхан здобула «золото» на маршруті з висотою перешкод 100 см.