2021-11-16

Спортсмени Донеччини – з нагородами всеукраїнського турніру з тхеквондо (ВТФ)

З 12 по 14 листопада в Києві пройшов відкритий всеукраїнський турнір «TAEKWONDO CUP» з тхеквондо (ВТФ) серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів та юніорів.

Олексій Корнєв переміг у трьох сутичках і посів перше місце в категорії «діти» (2014-2015 р.н.). До змагань спортсмена підготували тренери Володимир Платонов і Максим Кривошеєв.

«Золото» серед юнаків вибороли Олександр Полеводов та Михайло Павленко. Бронзову медаль серед молодших юнаків у ваговій категорії до 26 кг здобула Софія Коровченко.

Переможцями серед кадетів стали Моніка Усенко, Дмитро Крутий, Владислава Бібікова та Фарід Насібов.

Треті місця посіли Дмитро Страшненко, Андрій Смирнов, Єлизавета Семеніхіна та Артем Кушиль.

Золоту медаль серед юніорів в ваговій категорії до 78 кг виборов Данило Прилепа. Срібну нагороду в категорії до 63 кг здобув Олександр Соболь. Бронзову медаль в категорії до 59 кг отримав Спартак Арутюнян.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі Володимир Страшненко та Юрій Бірюков.