2018-12-25

Спортсмени Донеччини здобули нагороди Всеукраїнського турніру з тхеквондо (ВТФ) «Діти України» в Харкові

З 14 по 16 грудня в місті Харків відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо (ВТФ) «Діти України» серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, в якому взяли участь понад 500 спортсменів.

Донецьку область гідно представили вихованці обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  відділення тхеквондо (ВТФ) з міста Мирноград.  Призові місця посіли:

1 місце – Олександр Гуртовий (в/к до32 кг),

1 місце – Артем Ратушний (в/к до 61 кг),

2 місце – Єлизавета Вишневська (в/к до 57 кг),

3 місце – Ганна Шуть (в/к до 22 кг).

Спортсменів підготував Сергій Жувака, тренер-викладач з тхеквондо (ВТФ) обласної КДЮСШ (відділення м. Мирноград). У ці ж строки в Харкові тренер Сергій Жувака особисто взяв участь у змаганнях Кубку України, став переможцем у віковій категорії до 40 років і посів два призових місця.