2018-09-27

Спортсмени Донеччини – переможці та призери чемпіонату України з вітрильного спорту у Вишгороді

18-23 вересня місто Вишгород Київської області прийняло чемпіонати України з вітрильного спорту: у олімпійських номерах програми, серед юнаків і дівчат, серед спортботів, серед радіокерованих яхт.

За підсумками змагань низку нагород здобули спортсмени Донецької області.

Найбільш чисельним виявилось представництво Донеччини в класі яхт «Laser», де виступило 7 наших спортсменів. Чемпіоном України вкотре став Валерій Кудряшов (з результатом 17 очок), срібну медаль здобув Іван Жукалін (21 очко), Вадим Окладніков посів п’яте місце (52 очка), Станіслав Мулько – сьоме (56 очок), Олег Бардаков – восьме (58 очок), Дмитро Бєлов – десяте (76 очок), Олександр Мітрофанов – одинадцяте (84 очка).

У класі «Laser 4,7» серед 23-х учасників 2002-2005 років народження бронзовим призером став Андрій Кеня (з результатом 35 очок).

Відзначимо, що в умовах шаленої конкуренції в класі яхт «Optimist», де змагалось 78 спортсменів (53 хлопця, 25 дівчат), перемогу з результатом 15 очок здобув 13-річний маріуполець Богдан Рухлін, таким чином виконавши норматив кандидата у майстри спорту України. З дев’яти гонок він сім разів приходив на фініш першим, і відрив від срібного призера склав 39 очок.

Треті місця в змаганнях «Bic Techno ІІ» та «Bic Techno І» посіли відповідно Сергій Шевченко та Богдан Аверкін.

Усього в змаганнях, які мали на меті відбір яхтсменів до національної збірної команди, взяли участь понад 250 спортсменів з 8 областей України.