2020-10-06

Спортсмени Донеччини – переможці та призери етапу Кубку Європи з вітрильного спорту в Болгарії

2-4 жовтня в місті Варна (Болгарія) відбувся етап Кубку Європи з вітрильного спорту, де володарями нагород стали чотири представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

За підсумками чоловічих змагань у класі «Laser Standard» перемогу святкував Іван Жукалін, а другим виявився Валерій Кудряшов.

Богдан Рухлін у класі «Laser 4.7» став другим серед чоловіків та першим серед юнаків до 16 років.

Андрій Кеня, який є спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік, посів 2 місце в класі «Laser Radial».

Усі спортсмени з Донеччини представляють місто Маріуполь, старшим тренером відділення вітрильного спорту ШВСМ є Іван Жукалін.