2018-01-22

Стрільці Донеччини здобули 5 нагород на першому старті 2018 року

З 15 по 21 січня у Львові проходив зимовий чемпіонат України з кульової стрільби – перший старт календарного року.

За підсумками змагань у складі команди Донецької області опинилося 5 спортсменів, які здобули нагороди.

Найкращі результати показав заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор 2008 року Юрій Сухоруков. Він став переможцем у вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) та срібним призером у вправі МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, 3×40 пострілів).

У цих же вправах до числа кращих увійшли і представниці прекрасної статі Донеччини. Команда у складі майстрів спорту України міжнародного класу Вікторії Сухорукової (перша в рейтингу 2017 року спортсменка Донеччини з олімпійських видів спорту), Карини Сулімової та майстра спорту України Вікторії Корж здобули «срібло» у вправі МГ-9 та «бронзу» у вправі МГ-6.

Ще одну срібну медаль до скарбнички Донецької області принесла майстер спорту України міжнародного класу Валентина Чуніхіна – у вправі ПП3 (пневматичний пістолет, 10 м, 60 пострілів).

Зазначимо, що найближчим стартом для стрільців нашого регіону стануть традиційні міжнародні змагання в німецькому Мюнхені (25-30 січня). Перші турніри 2018 року передують чемпіонату Європи з пневматичної зброї, який відбудеться в угорському Дьєрі (16-26 лютого).