2020-12-24

Студенти Краматорського коледжу промисловості дізнавались про олімпійські цінності

23 грудня в гості до студентів Краматорського фахового коледжу промисловості, інформаційних технологій та бізнесу завітали представники регіонального осередку НОК України та Донецького обласного відділення КФВС МОН України. Молоді був представлений всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності», що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу завжди активно долучається до спортивних заходів та проєктів. Вже традиційним стало проведення на спортивних майданчиках навчального закладу щорічного турніру з волейболу на призи чемпіона Олімпійських ігор Станіслава Люгайла. І урочистості з нагоди 30-річчя створення Національного олімпійського комітету України також були організовані та проведені на високому рівні.

Студент третього курсу Ілля Ледовських спільно з викладачем фізичного виховання Наталією Акімовою, яка є майстром спорту України з водного поло, представили гостям та першокурсниками презентацію про спортивне життя коледжу, про досягнення в ігрових командних видах спорту та видатних спортсменів навчального закладу.

Надалі увага слухачів була прикута до історії розвитку олімпійського руху, до проєктів НОК України, які спрямовані на розвиток та самовдосконалення, до олімпійських та людських цінностей. Розповідь відповідального секретаря відділення Дмитра Подопригори про досягнення спортсменів Донеччини на олімпійських аренах супроводжувалась переглядом відео-фільму. А відео-ролики від НОК України допомогли в розкритті теми про олімпійські цінності.

Побажання досягати своєї мети, вести активний та здоровий спосіб життя, долучатись до занять спортом та рухової активності отримали учасники заходу від члена виконкому відділення Ігоря Нестеренка та директора коледжу Олексія Макухи.

Окрема увага присутніх була зосереджена на олімпійській та спеціалізованій літературі, яка в рамках всеукраїнської акції «Олімпійський куточок» була передана в бібліотеку навчального закладу.

На завершення цікавої та пізнавальної зустрічі усі були заохочені подарунками від НОК України та регіонального відділення.

Поділитись