2021-09-21

Святкування Міжнародного дня студентського спорту в Донецькій області

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту.

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття.

На урочистому відкритті заходу в місті Краматорськ студентів привітали: начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко; доктор технічних наук, професор, ректор Донбаської державної машинобудівної академії, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Донецькій області Віктор Ковальов; заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Молодь із задоволенням виконала спортивну руханку під керівництвом майстра спорту України з греко-римської боротьби Максима Сороки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту та Дня фізичної культури і спорту урочисто відзначили найкращих. Подяками, почесними грамотами та грамотами від Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагороджені працівники відділення, викладачі фізичного виховання та студенти, які зробили значний внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Донецькій області.

Чудові показові виступи для всіх присутніх продемонстрували вихованці Українського національного рукопашного гуртка «Бойовий спас»; команди «Айсберг» обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, з номером «Чер-данс фрістайл квартет»; вихованці Краматорської міської організації «Спортивний клуб «Айкідо»».

Спортсмени отримали подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та солодкі подарунки від фірми «А-Деліс».

По завершенню всі студенти взяли участь у спортивній лотереї з подарунками.

Поділитись