2020-01-10

Свято Олімпійського прапора на Донеччині

9 січня Донецька область долучилась до Всеукраїнської церемонії «Свято Олімпійського прапора» з нагоди старту ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в швейцарській Лозанні. Урочистості відбулись на льодовій арені «Альтаїр» міста Дружківка.

Участь у церемонії взяли старші хокейні команди клубної школи «Донбас», вихованці відділення фігурного катання, а також представники спортивної громадськості.

З привітаннями, словами підтримки юних олімпійців та побажаннями великих перемог виступили почесні гості: виконавчий директор відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, заступник Дружківського міського голови Наталя Слесаренко, бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Аліна Логвиненко, генеральний директор хокейного клубу «Донбас» Федір Ільєнко, директор школи вищої спортивної майстерності, член Виконкому відділення НОК України в Донецькій області Кристина Русінова, начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Юлія Пивовар, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко.

Гостей «Альтаїру» сольними прокатами порадували спортсменки відділення фігурного катання хокейного клубу «Донбас» Поліна Кабанова та Софія Мекшун.

Зазначимо, що ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри в швейцарській Лозанні триватимуть з 9 по 22 січня. На цих змаганнях Україну представлятимуть 39 спортсменів, які змагатимуться у 12 дисциплінах (із 16 можливих): біатлоні, лижному двоборстві, хокеї 3х3, санному спорті, фігурному катанні, шорт-треці, стрибках на лижах, скелетоні, фристайлі, гірськолижному спорті, лижних гонках та сноубордингу.

Поділитись