2018-05-10

Святослав Беспалов здобув «срібло» Кубку України з веслування на байдарках і каное

3-6 травня в місті Дніпро проходив Кубок України з веслування на байдарках і каное, який присвячено пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

За право представляти національну збірну на майбутньому чемпіонаті Європи боролися понад 400 найсильніших спортсменів з різних українських міст. Кращі визначалися на таких дистанціях: 200, 500, 1000 і 5000 метрів у класі човнів-одинаків, двійок і четвірок.

Донецьку область на змаганнях представили два спортсмени з Маріуполя, вихованці комплексної ДЮСШ «Атлетик»: майстер спорту України Святослав Беспалов (тренери Зоя Венгер, Олександр Коньков) і другорозрядник Олексій Мікула (тренер Олена Бурлій).

Святослав виступив на чотирьох дистанціях серед чоловіків, а найбільш успішною для нього виявилася К-4 – 500 м. Саме тут він здобув срібну медаль у складі команди (результат – 1.24.96), де внесок в успіх також зробили Олександр Кальмус з Одеси, Олександр Сенкевич та Сергій Сервуля з Житомиру. Час переможців – 1.22.97, бронзових призерів – 1.25.18.

На дистанції К-4 1000 м Беспалов посів 4 місце, у «двійці» (К-2) на 200 м він був шостим, а в «одиночці» на 200 м – десятим.

Олексій Микула, який змагався серед юніорів 2000-2001 років народження, на кожній із трьох дистанцій – К-1 200 м, К-1 500 м і К-1 1000 м – посів місця в другій половині особистого заліку.