2018-04-11

Тетяна Профатілова здобула «золото» міжнародного турніру з боротьби в Естонії, Аїда Керімова – «бронзу»

З 30 березня по 1 квітня місто Таллінн приймало традиційний міжнародний турнір з трьох стилів боротьби серед школярів, кадетів та юніорів TALLINN OPEN 2018, який проходив у рамках Естонського фестивалю боротьби.

Змагання є найбільш масштабними серед дітей у Європі – цього року вони зібрали понад 2 тисячі учасників з 27 країн світу, а сутички одночасно проводилися на 14 (!) килимах.

Донецьку область у складі команди України вдало представили дві спортсменки з Торецька, учениці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Тетяна Профатілова та Аїда Керімова. Обидві вихованки тренерів Олега Нікіфорова та Григорія Шепелєва піднялися на п’єдестал пошани в змаганнях серед дівчат 2001-2004 років народження.

У ваговій категорії до 43 кг Аїда Керімова здобула перемоги над представницями Фінляндії та Росії, але потім поступилася француженці. У сутичці за «бронзу» Аїда взяла гору в протистоянні із ще однією борчинею Фінляндії.

У ваговій категорії до 53 кг за золоту нагороду боролись 14 спортсменок, а опинитися на вищій сходинці вдалося представниці Донеччини. Тетяна Профатілова на шляху до фіналу перемогла борчинь Швеції, Естонії, Росії, а у вирішальній сутичці виявилася сильнішою за росіянку Єлизавету Петлякову.

Зазначимо, що турнір у Естонії для Профатілової, яка є чемпіонкою України-2018 серед кадетів та юніорок, став підготовчим до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат 2001-2002 років, що відбудеться в Скоп’є (Македонія) у другій половині травня.

Поділитись