2018-06-28

Тимур Малєєв і Даніїл Нікулін – срібні призери чемпіонату України з велоспорту на шосе в Богуславі

19-24 червня у місті Богуслав (Київська область) відбувся чемпіонат України з олімпійських номерів програми серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, який є відбірковим змаганням до чемпіонату Європи з велоспорту на шосе, що пройде з 12 по 18 липня у Чехії.

У змаганнях прийняло участь 187 спортсменів з 24 областей України.Донецька область заявила вісьмох спортсменів: п’ятьох чоловіків – Володимир Джус, Анатолій Будяк, Тимур Малєєв (ШВСМ, Дружківка), Тимур Русія, Даніїл Нікулін (ОСДЮСШОР, Лиман), а також трьох юніорів Данило Білоус (ОСДЮСШОР – ДВУОР ім. С.Бубка), Микита Колибанцев, Євген Руденко (ОСДЮСШОР, Лиман).

Спортсмени змагались у 35-градусну спеку, але спромоглися продемонструвати високі результати в індивідуальній гонці на час (25 км, 40 км) та груповій гонці (135 км, 165 км).

Спортсмени Донецькі здобули дві срібні нагороди: Тимур Малєєв в індивідуальній гонці на час 25 км серед чоловіків до 23 років, а Даніїл Нікулін посів п’яте місце в гонці на час. В груповій гонці на 165 км Даніїл Нікулін здобув срібло серед чоловіків до 23 років.

Спеку під час гонок не витримало багато спортсменів і зійшли з гонки.У юніорів одним з кращих став Данило Білоус – шосте місце в індивідуальній гонці на час 25 км.

Право виступили на чемпіонаті Європи з велоспорту на шосе від Донецької області здобули Тимур Малєєв (ШВСМ, Дружківка, тренери Микола Мирза, Олексій Солнцев) і Даніїл Нікулін (ОСДЮСШОР, Лиман, тренер Валерій Красов). Кандидатом записано Володимира Джуса.