2019-12-06

«Тренування із зіркою» в Дружківці

3 грудня на льодовій арені «Альтаїр» в місті Дружківка Українська хокейна ліга, ТМ «Parimatch», ХК «Донбас» та Відділення НОК України в Донецькій області провели для уболівальників, представників ЗМІ та блогерів традиційний захід «Тренування із зіркою».

У ролі наставників виступили: олімпійський чемпіон, який зіграв понад 1100 матчів в НХЛ, вихованець київського «Сокола» Олексій Житник і чотириразовий чемпіон України, капітан національної збірної, спортивний директор УХЛ Олександр Побєдоносцев. Компанію їм склали гравці основного складу ХК «Донбас» – Андрій Григор’єв, Олександр Качула і Денис Мостовий.

Цього сезону організатори розширили формат тренування – усі учасники поділилися на групи і в чотирьох різних зонах потренували силу кидка, точність удару, майстерність володіння шайбою, а також спробували себе в реалізації булітів. Наставники провели серію льодових майстер-класів та навчили базовим хокейним вправам.

По завершенню заходу найактивніші учасники були відзначені подарунками в різноманітних номінаціях, а представники ТМ «Parimatch», УХЛ та ХК «Донбас» відповіли на питання журналістів та вболівальників, і провели фото- та автограф-сесію.

Поділитись