2019-06-26

Триатлети Донеччини відзначились «золотом» і «сріблом» на чемпіонаті України у Вишгороді

21-23 червня в місті Вишгород на Київщині відбувся чемпіонат України з триатлону в олімпійських дисциплінах, де традиційно успішно виступили спортсмени школи вищої спортивної майстерності Донецької області під керівництвом заслуженого тренера України Георгія Драгуляна.

Відзначимо, що старти проходили за аномальної спеки, яка стала для учасників чи не найголовнішою перешкодою.

Побороти складні умови олімпійської дистанції (1500 м плавання + 40 км велогонка + 10 км біг) та обійти всіх суперниць у змаганнях серед жінок другий рік поспіль вдалося Маргариті Криловій.

У змаганнях серед молоді переміг ще один представник Донеччини Дмитро Шабанов, спортсмен-інструктор обласної штатної команди резервного спорту на 2019 рік.

Завершився чемпіонат України змаганнями в естафеті мікст, де команда Донецької області в складі Маргарити Крилової, Юліана Дем’янова, Віри Соснової та Івана Меньшикова посіла друге місце. Наші триатлети поступились команді Києва, проте обійшли суперників з Житомирської області.