2018-04-24

Триатлети ШВСМ Донецької області – на п’єдесталі чемпіонату України в Житомирі

19-22 квітня в Житомирі пройшли всеукраїнські змагання з триатлону – чемпіонат України в естафетах та чемпіонат України серед ДЮСШ, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності.

Спортсмени ШВСМ Донецької області, вихованці заслуженого тренера України Георгія Драгуляна, за підсумками змагань опинилися в числі переможців та призерів.

У особистому заліку серед жінок на першу сходинку п’єдесталу піднялася Маргарита Крилова, на третю – Віра Соснова. Діана Петрук серед дівчат стала бронзовою призеркою.

Серед чоловіків триатлети Донеччини завершили свої виступи так: Іван Меньшиков – 6 місце, Дмитро Шабанов – 5 місце, Віктор Зємцев – 7 місце.

На чемпіонаті України з триатлону в естафетах кращою серед чоловіків виявилась команда нашого регіону в складі Івана Меньшикова, Дмитра Шабанова, Віктора Зємцева.

Також спортсмени Донецької області посіли перше місце в загальнокомандному заліку серед учнів ШВСМ регіонів України.

Нагадаємо, 13-14 квітня триатлети Донеччини здобули низку нагород чемпіонату України у Львові.