2020-07-27

Змагання з паркового та пляжного волейболу в Дружківці

25 липня у місті Дружківка, в районі підвісного мосту, пройшли змагання з паркового та пляжного волейболу в рамках обласного фестивалю «Здорова молодь – здорова нація».

Змагання проведено за ініціативи міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради з метою створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді, об’єднання активної молоді, надання можливості проявити кожному свої таланти, а також вдосконалення форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед молоді.

Змагання відбулись з паркового та пляжного волейболу за участю команд хлопців, дівчат та змішаних команд. Поєднання досвіду та молодої енергії, майстерності та неперевершених емоцій, підтримка вболівальників – все це загартовує та надихає на подальшу невпинну роботу над собою.

У підсумку напружених баталій команда «Трійця» посіла перше місце з паркового волейболу, вигравши у команд ОДЮСШ №2 та ОДЮСШ №1, які здобули друге та третє місця відповідно.

У фіналі турніру з пляжного волейболу зустрілися досвідчені команди «Каракатиця» та «Авіатор». Перемогу з впевненою перевагою здобула команда «Каракатиця». Третє місце посіла команда ОДЮСШ.

Переможців змагань нагороджено кубками, грамотами та медалями.

Поділитись