2020-04-30

У Бахмуті триває реалізація проєктів з оновлення обласної спортивної інфраструктури

30 квітня начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідав місто Бахмут, де після переміщення з Донецька відновлюють повноцінну діяльність обласний лікарсько-фізкультурний диспансер та Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки.

Володимир Мицик перевірив хід слідування наміченому графіку завдань, а також акцентував увагу на дотриманні підрядниками термінів виконання робіт.

Нагадаємо, обласний лікарсько-фізкультурний диспансер розташовуватиметься на базі колишнього державного закладу «Вузлова лікарня станції Бахмутського державного підприємства «Донецька залізниця» за адресою: вул. О.Сибірцева, 3. Роботи з реконструкції, розпочаті в жовтні 2017 року, виконуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Майбутній комплекс матиме за мету надання медичної допомоги населенню в частині проведення профілактики, діагностики, лікування захворювань та ушкоджень, пов’язаних із зайняттям фізичною культурою і спортом, та стане єдиним подібним в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Станом на сьогоднішній день в головному корпусі та гуртожитку завершено всі види внутрішніх та зовнішніх робіт, встановлюється раніше придбане обладнання. Щодо будівлі для майбутньої водолікарні, проведено всі земельні роботи, улаштування фундаменту, зведення зовнішніх стін та перегородок зі шлакоблоку, монтаж віконних блоків, перекриття залізобетонними плитами, монтаж покрівлі (металочерепиці), облицювання фасаду профнастилом, тривають внутрішні роботи щодо систем водопостачання, каналізації, тепло- та електропостачання. Завершено основу під облаштування тенісного корту. Паралельно проходять роботи щодо благоустрою (озеленення) території та встановлення опор під освітлення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, яке відіграє дуже важливу роль у процесі підготовки спортсменів високого класу, з 2015 року функціонує на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» за адресою: вул. Черняховського, 26.

З метою забезпечення училища власними спортивними спорудами було розроблено проєкт щодо будівництва учбового корпусу на 400 учнів та студентів по вулиці Благовіщенській, який фінансуватиметься за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. На сьогоднішній день проводяться підготовчі роботи: виконано знесення трибун та вирівнювання ґрунту, триває спорудження тимчасової огорожі будівельного майданчика, ведуться земляні роботи з копання котловану.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відзначимо, що реалізація проєкту щодо учбового корпусу для ДВУОР ім. С.Бубки передбачає: будівництво актового залу на 200 місць, буфету на 60 чоловік, адміністративних, медичних та підсобних приміщень, універсального ігрового залу та спеціалізованих спортивних залів (з важкої атлетики, боротьби, гімнастики, тиру для стрільби з пневмо-тактичної зброї), інженерного блоку, автостоянки, а також облаштування на стадіоні «Авангард», що поруч, бігових доріжок, тренажерного майданчика, майданчиків для стрибків у довжину та висоту, секторів для штовхання ядра, метання диска та молота, тренувального метального поля.

Поділитись