2018-01-10

У Бахмуті вихованці спортивної школи визначили найкращих на турнірі з настільного тенісу

4-5 січня у Комплексній дитячо-юнацької спортивній школі №1 Бахмутської міської ради відбувся турнір серед вихованців відділення настільного тенісу. 17 хлопчиків і дівчаток, які тренуються під керівництвом Віталія Кібко, позмагалися за звання кращих гравців.

У турнірі серед старших переміг Євген Кибко, друге місце посів Назар Петух, третє місце – Ганна Пахомова. Серед молодших кращим став Михайло Макієнко, друге місце посів Микита Єлін, третє – Микита Бузулукський.

Переможці та призери отримали медалі та грамоти, а чаювання з тортом стало винагородою всім учасникам.

Більше світлин з турніру переглядайте на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук.