2017-09-28

У чемпіонаті області перемогли покровські волейболістки

Фізкультурно-оздоровчий комплекс міста Родинське гостинно прийняв чемпіонат Донецької області з волейболу серед дівчат 2001-2002 років народження. У боротьбі вісімки команд перемогли покровські волейболістки.

За звання чемпіонок області дівчата змагалися протягом чотирьох днів (21-24 вересня). У змаганнях взяли участь вісім команд, що представляють шість населених пунктів: Покровськ, Мирноград, Соледар, Новодонецьке, Бахмут і Родинське. Вісімку команд було розподілено на дві підгрупи, у яких грали по коловій системі.

Після групового етапу четвірка кращих команд продовжила боротьбу в стикових матчах, які виявилися «валидольними» – як для тренерів, так і для уболівальників. У підсумку, володарками золотих медалей стали дівчата з ДЮСШ міста Покровська, з якими працює злагоджена команда тренерів: Лілія Борисенко, Микола Ляшенко і Любов Ляшенко.

Срібні медалі дісталися екс-чемпіонкам – досвідченій команді Соледару, бронзові – у команди Бахмуту. На параді нагородження найкращі відзначені кубком і командною грамотою від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. Крім того, дівчат нагороджено особистими грамотами і медалями від Покровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Поділитись