2020-08-25

У Добропіллі провели відкриту першість з баскетболу

З 22 по 23 серпня на базі спортивного комплексу міста Добропілля відбулась відкрита першість ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради з баскетболу серед школярів 2009 р.н. та молодше.

У змаганнях взяли участь чотири колективи: команда міста Мирноград, команда хлопчиків 2009-2010 рр.н. міста Добропілля, команда дівчат 2009 р.н. та молодше міста Добропілля, команда смт Новодонецьке.

Баскетбол – це гра без зупинок, це стукіт м’яча, скрип кросівок, швидкість рухів, перемога в очах, хоробрість в серці, доброта в душі.

За результатами проведених ігор володарем кубка відкритої першості ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради з баскетболу стала команда смт Новодонецьке (тренер-викладач ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Анатолій Філімонов). Усі гравці нагороджені медалями та грамотою.

Друге місце виборола команда хлопців ДЮСШ м. Добропілля (тренер Олексій Очеретний), третє посіла команда дівчат ДЮСШ м. Добропілля (тренер Олексій Очеретний), а четверте – команда ДЮСШ м. Мирноград.

У номінації «Кращий гравець турніру» суддівська колегія визначила Олександру Друмову, вихованку ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради (тренер Олексій Очеретний).

 

 

 

Поділитись