2017-12-15

У Добропіллі розпочався VII Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті Сергія Арутюнова

14 грудня красиві та сучасні зали оновленого Палацу спорту Добропілля наповнились веселим гаміром, трохи нервовим очікуванням та ще чималим спектром емоцій прихильників спорту – приводом святкової атмосфери стало відкриття VII Всеукраїнського турніру з боксу пам’яті почесного громадянина міста, першого керуючого трестом «Добропіллявугілля» Сергія Арутюнова.

Такого масштабу, такої кількості спортсменів та вболівальників в одному приміщенні, таких яскравих виступів Добропілля не бачило вже давно. На турнір прибули боксери з 23 міст України, зокрема з Харкова, Дніпра, Павлограду, Полтави, Бахмута, Краматорська, Ізюму, Мирнограду, Соледару, Сєвєродонецька та інших.

Присутніх привітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик, керівник департаменту з соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб та майстер спорту з боксу Дмитро Спірко.

Головний суддя змагань Олександр Миронюк від імені усієї спортивної громади Великого Добропілля подякував Добропільському міському голові Андрію Аксьонову за величезний вклад в розвиток спортивного життя та вручив боксерську відзнаку.

Урочиста частина турніру була доповнена яскравими виступами гімнастів та черлідерів.

Змагання триватимуть три дні. Боротьба за нагороди у заключний день, 16 грудня, розпочнеться об 11:00.

Поділитись