2020-06-30

У Костянтинівці провели відкриту районну першість з футболу серед юнаків

28 червня на стадіоні «Рекорд» міста Костянтинівка відбулася відкрита першість Костянтинівського району Донецької області з футболу серед команд 2007-2008 років народження та молодше під гаслом «Хворіємо тільки футболом».

Учасників на початку заходу привітали голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов, заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко та заступник голови Костянтинівської міської ради Дмитро Штагер.

Команди розділили на 2 підгрупи, які грали в різний час. Матчі вирізнялися спортивним азартом та цікавою боротьбою: було помітно, що хлопці скучили за футбольними змаганнями.

Переможці підгруп – ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району та ДЮФК «Шахтар» міста Добропілля – зійшлися у фіналі, де з рахунком 4:1 тріумфували «колосівці». Матч за третє місце завершився мінімальною перевагою ДЮСШ «Колос» Ясинуватського району над ДЮФК «Шахтар» міста Торецьк – 1:0.

Місця з п’ятого по сьоме відповідно за підсумками змагань посіли команди ДЮСШ «Колос»-2 Костянтинівського району, ДЮФК «Донбас» м. Костянтинівка та ДЮФК «Восток» м. Костянтинівка.

Організатором турніру виступила ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради (директор Ігор Жарков) за підтримки відділу культури, молоді та спорту Костянтинівської райдержадміністрації та РБК «Ювілейний» Костянтинівської районної ради.

Поділитись