2019-09-12

У Краматорську переможцями чемпіонату Донецької області з волейболу пляжного стали юнаки і дівчата з Бахмута

З 7 по 8 вересня в місті Краматорськ, на волейбольному майданчику в Саду Бернацького, пройшов чемпіонат Донецької області з волейболу пляжного серед юнаків і дівчат 2003 року народження та молодше, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

У змаганнях взяли участь 14 пар хлопчиків і 15 пар дівчаток. Переможцями стали вихованці КПНЗСП «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа спортивного профілю №1 Бахмутської міської ради».

Перше місце серед юнаків здобули Назар Гетьман/Артем Варванін, серед дівчат – Олена Филипченко/Тетяна Долженко.

Чемпіонат завершився нагородженням грамотами та медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.