2020-02-07

У Краматорську пройшли волейбольні змагання зонального етапу обласної Спартакіади серед закладів професійно-технічної освіти

4 лютого на спортивній базі ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище» пройшли змагання 1-го етапу Спартакіади (Краматорська зона) з волейболу серед юнаків – здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти в ЗП(ПТ)О Донецької області.

У фінальних змаганнях взяли участь команди-представниці п’ятьох закладів професійної (професійно-технічної освіти): Краматорське вище професійне училище №14, Міжрегіональне вище професійне будівельне училище №28, ДНЗ Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище №42, Краматорський центр професійно-технічної освіти №47, Краматорське вище професійне металургійне училище №123.

На урочистому відкритті змагань керівник методичної секції викладачів фізичної культури Краматорського МО Олег Вотчель виступив з вітанням до учасників.

У результаті запеклої боротьби перше місце виборола команда Краматорського вищого професійного училища, друге місце посіла команда Краматорського вищого професійного металургійного училища, почесне третє місце здобула команда ДНЗ Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища.

Переможців та призерів нагороджено кубками та грамотами Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.