2019-10-18

У Маріуполі юні грації визначили чемпіонок Донецької області з художньої гімнастики

З 10 по 12 жовтня в місті Маріуполь відбувся відкритий чемпіонат Донецької області та турнір «Bubble Cup» з гімнастики художньої.

У змаганнях взяли участь понад 100 гімнасток з Маріуполя, Запоріжжя, Лозової, Мелітополя, Кам’янського. Юні грації випробували свої сили у вправах з м’ячем, скакалкою, булавою та стрічкою.

Титул чемпіонки Донецької області серед кандидатів у майстри спорту України здобула Софія Влізко (тренер І.Солярська), другу сходинку п’єдесталу посіла Дар’я Коваленко (тренер І.Солярська), бронзову нагороду здобула Ганна Буніна (тренер С. Горбульова).

За програмою І розряду чемпіонкою області стала Влада Курбакова (тренер С.Горбульова), друге та третє місце посіли відповідно Крістіна Куцобіна (тренер В.Сагакьянц) та Ганна Мерцалова (тренер С.Горбульова).

Посвідчення «Кандидат в майстри спорту України з гімнастики художньої» отримали гімнастк 2006 року народження: Ганна Буніна, Дар’я Гуржи, Катерина Ботман, Анастасія Матвейчук, Олександра Кузьменко.

Переможці отримали грамоти, медалі, кубки, цінні призи і найголовніше – досвід.

Дівчата отримали цінні призи, спортивний інвентар, м’які іграшки завдяки плідній співпраці управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та Федерації художньої гімнастики в Донецькій області (президент Інна Мошко).