2019-11-12

У Нікольському провели районні змагання з настільного тенісу

8 листопада в спортивному залі гімназії «Софія» смт Нікольське в рамках районної спартакіади школярів відбулись змагання з настільного тенісу.

Звання кращих у двох вікових групах виборювали 57 дітей, які представляли 15 команд закладів загальної середньої освіти Нікольського району.

2 місце – Артур Яленко, учень Зеленоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
3 місце – Євген Рубашин, учень Нікольської гімназії «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеня №2;

– 8-11 класи (дівчата):

1 місце – Віолетта Глушко, учениця Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
2 місце – Марина Стрегло, учениця Малоянисольської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.В.Балабана,
3 місце – Юлія Крефт, учениця Зеленоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– 8-11 класи (юнаки):

1 місце – Дмитро Храпач, учень Нікольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені А.Д.Якименка (опорна школа),
2 місце – Олександр Рябченко, учень Тополинської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
3 місце – Ілля Згара, учень Кременівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма.

У загальнокомандному заліку районної спартакіади школярів з настільного тенісу перше місце посіла команда Зеленоярської ЗОШ, друге місце – Тополинська ЗОШ, третє місце – Малоянисольська ЗОШ.

9 листопада в спортивному залі гімназії «Софія» смт Нікольське відбувся відкритий турнір з тенісу серед чоловіків, де змагались 14 осіб.

Незважаючи на різний рівень підготовки, усі учасники отримали велике задоволення та важливий досвід. Переможцем турніру став Євген Гусаков (с.Темрюк), друге місце посів Ісмаіл Ахвердієв (с.Малинівка), третє місце – Владислав Шишман (смт Нікольське).