2020-02-25

У Покровську провели відкрите тренування з відомими легкоатлетами України

23 лютого в парку «Ювілейний» міста Покровськ відбулося відкрите тренування з легкої атлетики, яке для всіх бажаючих провели професійні спортсмени – майстер спорту України міжнародного класу, рекордсменка України з бігу з перешкодами на 3000 м, учасниця Олімпійських ігор 2012 року Світлана Шмідт та багаторазовий чемпіон України, фіналіст чемпіонату Європи з бігу на середні дистанції Володимир Киць.

Захід зібрав любителів бігу різного віку – від дітей до ветеранів спорту. Учасників на шляху здорового способу життя та регулярної рухової активності привітали народний депутат України Руслан Требушкін, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Сергій Горбунов, представниця Відділення НОК України в Донецькій області Карина Ваноян.

Перед забігом спеціалізовану розминку з усіма присутніми провела Світлана Шмідт, яка після завершення кар’єри спортсмена працює тренером бігових клубів і спільнот. Після руханки присутні розділилися на дві групи: перша, у складі якої були більш підготовлені учасники, долали задану дистанцію разом із діючим легкоатлетом Володимирем Кицем, інші – початківці – освоювали техніку бігу під керівництвом Світлани Шмідт.

У рамках заходу організатори презентували футболки з логотипом Покровського півмарафону 2020 року, що має відбутися 3 травня. У його рамках відкриють такі дистанції: півмарафон (21 км), 10 км, 5 км, 1 км, 500 м і 150 м (реєстрація за посиланням: https://www.pokrovsk.org.ua/registration/), а до цього для всіх охочих планується проведення ще низки загальноміських тренувань.

Поділитись