2017-10-24

У рамках проекту #OlympicLab майстер-клас для дітей Мар’їнки провів олімпійський чемпіон Олександр Усик

19 жовтня до Мар’їнської дитячо-юнацької спортивної школи завітав почесний гість – чемпіон світу та Європи, олімпійський чемпіон 2012 року Олександр Усик.

Юні спортсмени не приховували емоцій від можливості наживо поспілкуватися з видатним боксером, виступами якого на професійному ринзі і сьогодні пишається Україна. На численні запитання дітей Олександр Усик надав вичерпні відповіді, здобривши їх розсипом цінним порад. Після цього олімпійський чемпіон провів для юнаків Мар’їнського району на їх новенькому рингу невеличкий майстер-клас.

Окрім вихованців дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з їх тренером Олександром Безродним, почесного гостя гостинно зустрічали голова Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Мороз, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань, директор Мар’їнської ДЮСШ Ірина Головко.

Наприкінці свого візиту Олександр Усик подарував юним спортсменам Мар’їнського району ікону Спасителя, яка має їх оберігати, та побажав дітям міцного здоров’я, терпіння і наполегливості на тренуваннях, що обов’язково приведуть до омріяних перемог.

Поділитись