2021-03-19

У Селидовому на обласних юнацьких боксерських змаганнях тріумфували маріупольці

9-13 березня в дитячо-юнацькій спортивній школі Селидового відбулися чемпіонат Донецької області з боксу серед юнаків 2007-2008 років народження та відкритий турнір з боксу «Кубок шахтарської гвардії», присвячений 65-річчю міста Селидове.

Змагання зібрали представників Бахмута, Білицького, Білозерського, Волновахи, Вугледару, Гірника, Добропілля, Краматорська, Курахового, Мар’їнки, Маріуполя, Мирнограду, Новогродівки, Покровська, Селидового, Слов’янська, Соледару, Українська, а також Кремінної Луганської області.

У заключний день боксерів привітав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик. Він поспостерігав за фінальними двобоями, нагородив переможців, а також вручив листи подяки від управління Селидівському міському голові Віталію Нешину, директору КЗ «ДЮСШ м. Селидового», старшому тренеру Донецької області з боксу серед юнаків Олександру Шостаку та головному судді змагань Дмитру Шурді.

За підсумками чемпіонату області серед юнаків у медальному командному заліку перемогли спортсмени Маріуполя, друге місце посіли представники Селидового, третє місце – Краматорська.

Відкритий турнір «Кубок шахтарської гвардії», присвячений 65-річчю міста Селидове, також виграла маріупольська команда, на другій сходинці – селидівці, на третій – мирноградці.