2017-09-14

У Селидовому відсвяткували День фізичної культури і спорту

9 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту в ДЮСШ міста Селидове пройшла урочиста лінійка за участю представників місцевої влади, тренерів та вихованців школи.

Перше слово було надано секретарю міської ради Миколі Голубенку, який від імені міського голови Віктора Ремізова привітав присутніх зі святом і вручив грамоти управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та грамоти міської ради.

Також цього дня відбулося урочисте відкриття оновленого залу боксу в ДЮСШ. Цей проект тренера-викладача Олександра Шостака «Здорова нація – успішна країна» вартістю 93 тис. 960 грн. посів 2 місце за підсумками голосування жителів Селидового в рамках Програми бюджету громадських ініціатив.

Право перерізати святкову стрічку було надано вихованцям секції з боксу. До присутніх звернулися секретар Селидівської міської ради Микола Голубенко та Олександр Шостак.

У рамках реалізації проекту стало можливим технічне переоснащення залу боксу, а саме заміна та облаштування професійних боксерських мішків, тренувального боксерського рингу.

Після урочистостей – вітань Миколи Голубенка та Олександра Шостака, вдячних слів батьків – юні спортсмени випробували новий спортивний інвентар. Крім того, з нагоди свята боксерські команди з Українська, Гірника, Покровська, Мирнограда та Родинського нагородили солодкими подарунками.

Додамо, що раніше в 2017 році громада Селидового завдяки спільним зусиллям обласної та міської влади до 85-ї річниці Донецької області отримала 3 спортивних майданчика зі штучним покриттям і 7 антивандальних тренажерних майданчиків. Також у поточному році було відкрито тренажерний зал у спортивній школі ім. В.В.Мирошниченка, проведено капітальний ремонт зала спортивної аеробіки та розпочаті роботи з реконструкції котельні в ДЮСШ Селидового.

Поділитись