2018-05-14

У Слов’янську проведено регіональні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед школярів

7 травня у Слов’янському центрі культури «Вілла Марії» відбулися регіональні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед школярів, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У змаганнях взяли участь 17 команд загальноосвітніх навчальних закладів Слов’янська, Слов’янського району та Лиману. Загалом – 51 учасник.

Змагання проведено в особистій і командній першості. У загальнокомандному заліку перемогла команда Слов’янської ЗОШ №10; друге місце посіла команда Слов’янської ЗОШ №17; третє місце посіла команда НВК селища Нове (Лиман).

В особистому заліку переміг Ярослав Погребняк (учень НВК селища Нове); друге місце посів Ярослав Пивовар (учень Слов’янської ЗОШ №10); третє місце посів Дмитро Маслаков (учень Слов’янської ЗОШ №5).

Переможців і призерів змагань відзначено грамотами Товариства сприяння обороні України та медалями та кубками відділу у справах сімї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, а також отримали подарунки від спонсорів.

Поділитись