2018-04-28

У Слов’янську відбулись зональні змагання Спартакіади депутатів

27 квітня в місті Слов’янську в спортивному залі хіміко-механічного технікуму пройшли зональні змагання ІІ етапу Спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад Донецької області (північна зона).

Депутати змагались у 5-ти видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки. Усього в зональному етапі взяло участь 60 депутатів з п’яти команд: міст Краматорськ, Селидове, Покровського, Слов’янського та Ясинуватського районів.

На урочисте відкриття завітали: голова Слов’янської районної ради Костянтин Черніков, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко, секретар Селидівської міської ради Микола Голубенко, голова Донецької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Іван Костянецький.

Почесні гості привітали учасників із початком змагань, нагадавши, що для мешканців регіону депутати є прикладом дотримання здорового способу життя. а кращі з них за підсумками обласного етапу мають гідно представити Донеччину на фінальних Всеукраїнських змаганнях (3-й етап Спартакіади), проведення яких заплановане на початок червня в місті Чорноморськ.

За підсумками запеклої боротьби, які оголосив головний суддя змагань Дмитро Брежнєв, у загальнокомандному заліку місця розподілилися таким чином:

1 місце – Краматорськ,
2 місце – Слов’янський район,
3 місце – Селидове.

Що стосується окремих видів, то представники Краматорська виявились кращими у волейболі та футзалі, команда Слов’янського району перемогла в шахах та настільному тенісі, а Покровський район – у шашках.

Нагадаємо, 20 квітня в Маріуполі пройшли змагання обласної спартакіади депутатів у південній зоні, де місця з першого по третє посіли представники Великоновосілківського, Мангушського та Нікольського районів. По три кращі команди за результатами двох зональних етапів зустрінуться у фіналі обласних змагань, що відбудеться 3-4 травня поточного року в Слов’янську.

Поділитись