2020-08-03

У Харкові «Багіра»-ДЮСШ здобула «бронзу» V футзального турніру «Перемога»

1 серпня у місті Харків, на штучних майданчиках в парку ім. М.Горького, відбувся традиційний п’ятий міжобласний турнір «Перемога» з футзалу, в якому взяли участь вісім жіночих команд, що представляють Харків, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську та Харківську області.

На першому етапі команди розіграли місця в групах за коловою системою в одне коло та визначили півфіналісток, які продовжили боротьбу за почесний трофей. Півфінальні пари склали: «Тесла-2» (м. Харків) – «Атлет» (м. Борова, Харківська обл.), а також «Луганочка» (Луганська обл.) – «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман, Донецька обл.).

У матчі за 7-8 місця «Зоря» (Первомайський р-н, Харківська обл.) переграла «Ставчаночку» (Лиманська ОТГ, Донецька обл.) – 6:2. У матчі за 5-6 місця «Пенуел» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) з мінімальною перевагою   подолала «Фортуну» (Харківська обл.) – 1:0.

Півфінальні матчі принесли такі результати: «Луганочка» – «Багіра»-ДЮСШ – 1:0; «Тесла»-2 – «Атлет» – 0:0 (пенальті – 5:4). У матчі за бронзові нагороди команда «Багіра»-ДЮСШ (Донецька обл.) з рахунком 2:1 перемогла команду «Атлет» (Харківська обл.). А «Луганочка» не залишила жодних шансів господаркам змагань, підсумок фінального матчу – 4:0.

Підсумкова таблиця має такий вигляд: 1. «Луганочка» (Луганська обл.); 2. «Тесла-2» (м. Харків); 3. «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман, Донецька обл.); 4. «Атлет» (м. Борова, Харківська обл.); 5. «Пенуел» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.); 6. «Фортуна» (м. Шевченкове, Харківська обл.); 7. «Зоря» (Харківська обл.); 8. «Ставчаночка» (Лиманська ОТГ, Донецька обл.).

Результати усіх матчів за участі команди «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман, Донецька обл., головний тренер – Олександр Резніков). Перемоги над командами «Пенуел» (Дніпропетровська обл.) – 3:1; «Ставчаночка» – 5:0; а також дві перемоги над командою «Атлет» (Харківська обл.) – з однаковим рахунком – 2:1 у групі та в матчі за третє місце. Єдина поразка – від «Луганочки» у півфіналі з рахунком 0:1.

Суддівська колегія визначила кращих гравчинь турніру за номінаціями. Представницю «Багіри»-ДЮСШ Олену Барсову визнано кращою у номінації «Краща захисниця». Її нагороджено дипломом та цінним подарунком від організаторів змагань.

 

Поділитись