2017-10-13

Усі призи волейбольного чемпіонату області рушили у Добропілля

13 жовтня в Краматорську відбувся чемпіонат області з волейболу серед дітей соціально незахищених категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей – вихованців загальноосвітніх шкіл-інтернатів Донеччини.

Команди з міст Краматорськ, Бахмут, Добропілля, Лиман, Слов’янськ, Святогірськ змагались у спортзалі вищого професійного торгово-кулінарного училища № 42.

Усі призові місця посіли колективи з Добропілля, а саме: перша команда загальноосвітньої школи № 19, команда загальноосвітньої школи-інтернату, друга команда загальноосвітньої школи № 19.

Подарунки від спонсорів змагань отримали усі учасники. А переможці – кубки та грамоти від управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Волейбольні змагання, які організувала обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, присвячено святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника України та Дню Українського козацтва, символом якого і є Богородиця!

Поділитись