2019-02-07

В Краматорську студентам-спортсменам подарували олімпійську літературу

Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ) завжди була відома своїми спортсменами. А з цього навчального року в Академії навчаються студенти за спеціальністю «Фізичне виховання і спорт» – майбутні тренери з різних видів спорту, і багато з них є майстрами спорту. До Академії завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора і Карина Ваноян. Вони урочисто передали літературу олімпійського спрямування, енциклопедичного характеру, яка популяризує олімпійський рух. Завідувач кафедри фізичного виховання ДДМА Олег Олійник зазначив, що унікальна профільна література допоможе викладачам і студентам більш глибоко викладати та вивчати свою спеціальність.

Відповідальний секретар-виконавчий директор відділення Дмитро Подопригора розповів, що метою відділення НОК України є реалізація та захист прав і основних свобод розвитку та зміцнення олімпійського руху, поширення принципів олімпізму у співробітництві з органами влади та місцевого самоврядування, громадськими та іншими об’єднаннями. Дмитро Подопригора наголосив, що тепер, коли в ДДМА готують спеціалістів з фізичного виховання, відділення НОК України буде співпрацювати з Академією і надавати допомогу у вихованні кваліфікованих тренерів. Перший проректор ДДМА Анатолій Фесенко зазначив, що має надію на плідну співпрацю з відділенням НОК України.

Студентам-спортсменам побажали великих спортивних досягнень і вручили подарунки з олімпійською символікою. Завершився захід спільним фото на згадку.


Поділитись