2020-09-04

Вадим Філашкін: «Забезпечення краматорських борців греко-римського стилю тренувальною базою – під постійним контролем»

4 вересня під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулася робоча нарада щодо актуальних питань у організації учбово-тренувальних занять з греко-римської боротьби в місті Краматорськ, на якій було наголошено на необхідності вирішення проблем у максимально можливі терміни.

Нагадаємо, відповідно до прийнято рішення щодо будівництва спеціалізованого спортивного комплексу «Колізей» по вулиці Парковій опрацьовується проєктно-кошторисна документація. Очікується, що восени розпочнуться роботи зі спорудження об’єкту, які фінансуватимуться за кошти обласного та міського бюджетів.

До обговорення долучилися заступник голови Краматорської міської ради Юрій Люлька, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Ященко, начальник управління капітального будівництва Краматорської міської ради Саїд Османов, начальник управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Андрій Гореславець, президент Федерації греко-римської боротьби м. Краматорськ Сергій Пронін, директор ДЮСШ №1 Краматорської міської ради Анатолій Лепков, представник ТОВ «Фортіс» Вікторія Шелехова. Члени робочої наради розглянули нагальні проблемні питання та визначили шляхи їх вирішення.

Тимчасово, поки триватиме зведення нової споруди, актуальним є питання щодо визначення тимчасового місця проведення занять борців. В існуючих умовах кращим варіантом обрано спортивний зал державного навчального закладу «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище № 42». На запит щодо оренди спортзалу до Міністерства освіти і науки України, яке є власником приміщення, було отримано позитивну відповідь. Проте капітальний ремонт спортзалу КВПТУ №42 та даху над ним можуть розпочатися тільки після укладення договору оренди, а оновлений типовий документ не затверджено на державному рівні.

Зазначимо, що Краматорськ має славні традиції в розвитку греко-римської боротьби. На сьогоднішній день 5 спортсменів міста входять до складу збірної команди України, у 2019 році борці Краматорська здобули на чемпіонатах України у всіх вікових групах 17 медалей. На міжнародному рівні відзначилися: Максим Євтушенко, який став бронзовим призером чемпіонату світу серед дорослих до 23 років, та Іван Цибанєв – переможець Всесвітніх ігор єдиноборств серед школярів.

Поділитись