2018-08-12

Важкоатлети Донеччини здобули вісім нагород молодіжного чемпіонату України в Коломиї

7-11 серпня у м. Коломия (Івано-Франківська обл.) відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді (вік – до 23 років), що став одним з етапів відбору до чемпіонату Європи серед юніорів та молоді (20-27 жовтня, Польща).

У командному заліку молодіжного чемпіонату України важкоатлети Донецької області посіли друге місце серед чоловіків і третє місце серед жінок. Вісім важкоатлетів Донецької області стали призерами в особистому заліку: один переможець, чотири срібні і три бронзові призери.

Чемпіоном України вкотре став Віталій Митрофанов (вагова категорія до 77 кг, м. Білозерське) з результатом у сумі двоборства 315 кг. У безкомпромісному суперництві наш представник Школи вищої спортивної майстерності і Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики залишив позаду Владислава Бєзіка з Закарпатської області.

Віце-чемпіонами України стали Максим Кобець (в/к понад 105 кг, Ясинуватський район) з результатом у сумі двоборства 339 кг, Надія Єфімчук (в/к до 48 кг) з результатом 145 кг,  Анастасія Паніматченко (в/к до 58 кг, м. Дружківка) з результатом 153 кг,  Олександр Гладиш (в/к до 85 кг) з результатом 320 кг, який у запеклому протистоянні поступився харків’янину Ігорю Конотопу.

Бронзові нагороди чемпіонату країни здобули Марина Алєксандрова (в/к до 53 кг, м. Бахмут/Білозерське, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С. Бубки) з результатом у сумі двоборства  152 кг,    Крістіна Бородіна (в/к до 75 кг, м. Вугледар) з результатом 170 кг, Ілля Куліков (в/к до 94 кг, м. Вугледар) з результатом 348 кг.

Пристойні результати продемонстрували Ганна Шарова (в/к до 75 кг, м. Бахмут/Краматорськ, ДВУОР ім. С. Бубки), Ярослава Шундрій (в/к до 69 кг, м. Дружківка) і Анастасія Шундрій (в/к до 63 кг, м. Дружківка), які посіли четверте, пяте і шосте місця відповідно.

Також залікові очки до командного рейтингу Донецької області принесли спортсмени ДВУОР ім. С. Бубки, що посіли сьомі місця: Ілля Москаленко (в/к до 85 кг,  м. Бахмут/Краматорськ) і Денис Архипенко (в/к до 62 кг, м. Бахмут).