2023-07-11

Важкоатлети Донецької області Святослав Ангелов і Владислав Голованов – призери чемпіонату Європи U15/U17 в Молдові

З 1 по 10 липня в місті Кишинів (Молдова) відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та до 17 років. За звання найсильніших змагалися 400 спортсменів і спортсменок з 38 країн.

На континентальні змагання Україна делегувала команду з 27 атлетів, серед яких троє – вихованці Донеччини: Вероніка Гончарова, Святослав Ангелов і Владислав Голованов.

У ваговій категорії 55 кг (до 15 років) виступила Вероніка Гончарова (м. Бахмут / Білозерське, ДОСФКСП ім. С.Бубки, ОСДЮСШОР, ШВСМ), посіла сьоме місце в ривку, п’яте – в поштовху, п’яте – в сумі двоборства з результатом 153 кг (68+85).

Три нагороди в категорії +102 кг (до 15 років) виборов Святослав Ангелов (м. Бахмут / Краматорськ, ДОСФКСП ім. С.Бубки, ОСДЮСШОР). В його активі «бронза» в ривку, «срібло» в поштовху і «срібло» в сумі двоборства з результатом 253 кг (110+143).

У категорії +102 кг (до 17 років) дві бронзові медалі здобув Владислав Голованов (м. Бахмут / Білозерське, ДОСФКСП ім. С.Бубки, ОСДЮСШОР, ШВСМ). Він посів п’яте місце в ривку і став призером у ривку та в сумі двоборства з результатом 300 кг (129+171).

До чемпіонату Вероніку, Святослава і Владислава підготували Ігор Обухов (старший) та Ігор Обухов (молодший), тренери-викладачі комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки».