2020-10-07

Важкоатлети Донеччини до 17 років здобули золоту та бронзові нагороди чемпіонату України на Закарпатті

З 28 вересня по 3 жовтня в селі Поляна Закарпатської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, що зібрав близько 200 спортсменів.

Донецьку область на змаганнях представили 16 важкоатлетів, і за сумою двоборства у їх активі виявилися одна золота та три бронзові нагороди. При цьому команді юнаків Донеччини вдалося посісти 2 місце серед усіх регіонів.

Звання чемпіона України у найважчій категорії понад 102 кг здобув Іван Горобець із Маріуполя, вихованець міської КДЮСШ «Атлетик» та Школи вищої спортивної майстерності Донецької області. У вправі ривок його результат склав 110 кг, у поштовху – 139 кг, і в сумі – 249 кг.

Бронзовими призерами серед юнаків стали два вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики: Данило Халін з Вугледару – у ваговій категорії до 49 кг із результатом у сумі двоборства 147 кг, Владислав Пічугін із Білозерського – у категорії до 96 кг із результатом у сумі двоборства 229 кг.

Ще одну «бронзу» до скарбнички регіону за підсумками змагань серед дівчат принесла вихованка Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки та ОСДЮСШОР з важкої атлетики Рената Ісмагілова (Білозерське/Бахмут). У ваговій категорії до 81 кг її результат становив 135 кг.

Додамо, що четверо важкоатлетів Донеччини посіли 4-ті місця: Анастасія Шевченко (Краматорськ, ОСДЮСШОР) – у в/к до 45 кг, Альона Гушиліна (Білозерське/Бахмут, ДОСКСП ім. С.Бубки, ОСДЮСШОР) – у в/к до 55 кг, Ярослав Тимченко (Краматорськ, ОСДЮСШОР) – у в/к до 81 кг, Богдан Чих (Маріуполь, ОСДЮСШОР, КДЮСШ «Атлетик») – у в/к понад 102 кг.