2018-09-26

Важкоатлети Донеччини – серед кращих на чемпіонаті України у Львові

11-16 вересня у місті Львів відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який зібрав понад 230 найсильніших спортсменів з різних регіонів країни.

За підсумками змагань з числа 17-ти представників команди Донецької області на п’єдестал пошани піднялись 8 штангістів.

Чемпіоном України вкотре став Роман Зайцев з Краматорська, який у запеклій боротьбі з результатом у сумі двоборства 385 кг у ваговій категорії до 109 кг залишив позаду представника Києва Олексія Бибика.

Срібні нагороди здобули: у ваговій категорії до 49 кг із результатом у сумі двоборства 155 кг – Надія Єфімчук; у категорії до 81 кг із результатом у сумі 309 кг – Віталій Митрофанов (Білозерське).

Бронзові призери:

– у в/к до 55 кг – Марина Алєксандрова (Бахмут/Білозерське), з результатом у сумі двоборства 166 кг;

– у в/к до 55 кг – Артур Тютюнник, з результатом у сумі двоборства 204 кг;

– у в/к до 64 кг – Юлія Шимечко (у минулому Каліна) з Маріуполя, яка з результатом у сумі 179 кг повернулась на поміст після дворічної дискваліфікації та народження другої дитини;

– у в/к до 81 кг – Крістіна Бородіна (Вугледар), з результатом у сумі двоборства 170 кг;

– у в/к до 89 кг – Олександр Гладиш, з результатом у сумі двоборства 321 кг.

Гостра боротьба розгорнулась у ваговій категорії до 96 кг, де Ілля Куліков (Вугледар) посів 4 місце із вражаючою сумою 350 кг (у бронзового призера Івана Рогача з Закарпаття – 352 кг).

Гідні результати також показали Олена Коханенко (в/к до 71 кг) і Ганна Шарова (в/к до 76 кг, Бахмут/Краматорськ), Олексій Наливайко (в/к до 81 кг), Максим Навольнєв (в/к до 109 кг, Новогродівка) та Арсен Погосов (в/к до 73 кг, Дружківка), які посіли відповідно 5-ті, 6-те, 7-ме та 8-ме місця.

Відзначимо, що за результатами змагань у Львові право на участь у чемпіонаті Європи серед юніорів і юніорок до 20 років та серед молоді до 23 років (20-27 жовтня, Польща) здобули три важкоатлети Донецької області: Надія Єфімчук, Віталій Митрофанов та Ілля Куліков.