2020-02-10

Важкоатлети Донецької області – переможці та призери чемпіонату України серед юніорів у Коломиї

3-8 лютого в місті Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, який зібрав вихованців із різних регіонів.

Від Донецької області на змаганнях виступили 18 спортсменів, серед яких п’ятеро – представники Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики, Школи вищої спортивної майстерності – піднялись на п’єдестал пошани.

Чемпіонкою України у ваговій категорії до 81 стала Ганна Шарова (Краматорськ/Бахмут), яка із сумою двоборства 180 кг впевнено випередила всіх конкуренток. Перемогу серед юніорів у ваговій категорії до 89 кг виборов Ілля Москаленко (Краматорськ/Бахмут) – із результатом 320 кг йому вдалося випередити свого принципового суперника Максима Домбровського з Херсонщини.

Володарем «срібла» у ваговій категорії понад 109 кг став спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік Євген Бурбала з Вугледару, який у сумі двоборства підняв 326 кг.

Бронзові медалі отримали: у ваговій категорії до 49 кг – сімнадцятирічна Юлія Кісельова із Волноваського району (її результат у сумі двоборства скла 111 кг), у ваговій категорії до 89 кг – Владислав Прилипко (277 кг).

Представниця вагової категорії 71 кг Ярослава Шундрій із Дружківки і представниця вагової категорії 59 кг Дар’я Власова із Білозерського, вперше виконавши норматив майстра спорту України з важкої атлетики, посіли за сумою двоборства 4 та 5 місця відповідно. Сімнадцятирічний Іван Горобець із Маріуполя став п’ятим у ваговій категорії до 109 кг.

Додамо, що пристойні результати Іллі Москаленка та Євгена Бурбали в Коломиї дозволяють їм претендувати на участь у чемпіонаті світу серед юніорів, що відбудеться наприкінці березня 2020 року в Румунії.