2020-03-12

Важкоатлети Донецької області – серед кращих на Кубку України в Чернігові

2-6 березня в місті Чернігів відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Донецьку область гідно представила команда у складі 20 спортсменів, з яких 5 піднялися на п’єдестал пошани змагань.

У ваговій категорії до 87 кг із результатом у сумі двоборства 203 кг «золото» отримала Крістіна Бородіна з Вугледару. Переможцем за підсумками змагань у категорії до 109 кг вкотре став Роман Зайцев із Краматорська з результатом у сумі 360 кг.

«Срібло» у ваговій категорії до 81 кг із результатом 187 кг виборола Ганна Шарова (Краматорськ/Бахмут).

Бронзовими призерами стали: у категорії до 55 кг із результатом у сумі двоборства 190 кг – Артур Тютюнник (Бахмут), у категорії до 96 кг із сумою 340 кг – Ілля Куліков з Вугледару.

За підсумками боротьби у ваговій категорії до 89 кг Ігор Обухов (Бахмут) із сумою 328 кг посів 4 місце. Також за крок від п’єдесталу пошани зупинився Максим Навольнев (Новогродівка) із четвертим результатом у категорії до 102 кг – 316 кг.

П’яті місця у своїх вагових категоріях посіли: до 55 кг – Марина Алєксандрова (Білозерське), до 96 кг – Ілля Москаленко (Краматорськ/Бахмут), понад 109 кг – Євген Бурбала (Вугледар). Зазначимо, що Марина та Євген є спортсменами-інструкторами Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік.

За результатами щільної командної боротьби важкоатлети Донецької посіли 3 місце серед чоловіків (пропустивши вперед Львівщину та Харківщину) та 2 місце серед жінок (після Харківщини).