2021-09-16

Велосипедисти Донеччини – у топ-7 чемпіонату Європи на шосе в Італії

Спортсмени Донецької області гідно виступили в складі збірної команди України на чемпіонаті Європи з велосипедного спорту на шосе, що відбувся 8-14 вересня в італійському місті Тренто.

Представники Школи вищої спортивної майстерності Валерія Кононенко і Анатолій Будяк (учасники Ігор XXXII Олімпіади в Токіо), Даніїл Нікулін та Андрій Кулик за підсумками естафетної командної гонки на 60 км посіли 7 місце. У індивідуальній гонці на час на дистанції 25 км Валерія Кононенко фінішувала шостою.

Результати спортсменів-інструкторів Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік, вихованців Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту, такі: у індивідуальній гонці на час на 25 км Алла Марущук посіла 16 місце (з часом 32 хв. 10 сек.) серед 124 учасниць, Олена Ребракова – 26 місце, Дмитро Полупан – 42 місце (29 хв. 40 сек.) серед 154 юніорів.

Додамо, що всього в змаганнях у категоріях еліта, андери (чоловіки, жінки), юніори та юніорки взяли участь понад 620 спортсменів із 48 країн.

Після виступу на європейській першості велосипедисти Донеччини готуються до чемпіонату світу з велоспорту на шосе, що пройде 22-27 вересня в Бельгії.