2018-06-03

Велосипедисти Донеччини – переможці та призери чемпіонату України на Київському треку

З 27 по 30 травня в Києві проходив чемпіонат України з велосипедного спорту на треку в олімпійських видах, де кращі спортсмени змагались за медалі та право представляти країну на майбутній європейській першості.

Дуже потужно на оновленому Київському велотреку виступили представники школи вищої спортивної майстерності Донецької області під керівництвом тренерів Миколи Мирзи та Сергія Степаненка. У активі наших велосипедистів – дві золоті та срібна нагороди.

Максим Васильєв, Володимир Джус, Тімур Малеєв та Ілля Клепіков гучно завили про себе з самого старту змагань. Під час кваліфікації в командній гонці серед чоловіків (4 км) наші спортсмени покращили рекорд велотреку до 4 хвилин 18.612 секунд (попередній, що датований початком 2000-х, становив 4 хв. 22 сек.). А у фінальному, красивому та надзвичайно швидкісному заїзді, оновили рекорд ще на 3 секунди – до феноменальних 4 хв. 15.284 сек.

Друге «золото» підкорилось представникам Донеччини в престижній чоловічій парній гонці «медісон». Володимир Джус і Максим Васильєв стали найшвидшими на дистанції, що складає 120 кіл на велотреку (загалом приблизно 40 кілометрів).

Також Володимир Джус приніс у скарбничку регіону третю нагороду – срібну, фінішувавши за львів’янином Романом Гладишем у індивідуальній гонці «омніум».

Поділитись