2020-02-24

Велосипедисти Донеччини здобули 5 медалей чемпіонату України на львівському треку

З 14 по 20 лютого у Львові відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку, у рамках якого чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки та дівчата змагалися в олімпійських і неолімпійських номерах програми.

Усього змагання зібрали 215 учасників у складі 24 команд. Серед них Донецьку область представили 13 спортсменів: серед чоловіків – Даніїл Нікулін (обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велоспорту, школа вищої спортивної майстерності) та Данило Білоус (ОСДЮСШОР), серед юніорок – Олена Ребракова та Алла Марущук (обидві – ОСДЮСШОР та Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки), серед юніорів – Дмитро Полупан (ОСДЮСШОР), Максим Телегін, Гліб Юрченко, Артем Зайцев, Богдан Солонніков (ДВУОР), серед юнаків – Герман Діденко та Даніель Беліч (ОСДЮСШОР – ДВУОР), Сергій Костюченко (ДВУОР), серед дівчат – Ніна Стоецька (ДВУОР). Супроводжували нашу команду тренери Валерій Красов та Олександр Геращенко.

За підсумками змагань велосипедисти Донеччини здобули 5 медалей: 2 срібних та 3 бронзові. Володарями двох із них стали спортсмени-інструктори Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік Алла Марущук і Данило Білоус.

Серед юніорок у командній гонці переслідування на 4 км Алла Марущук та Олена Ребракова фінішували другими з результатом 5 хвилин 19,2 секунди. Дівчата поступилися представницям Миколаївської області (5 хв. 14,2 сек.), але обійшли гостей із Білорусі (5 хв. 32,3 сек.).

Данило Білоус та Даніїл Нікулін здобули «бронзу» у командній гонці переслідування на 4 км, показавши час 4 хв. 35,2 сек. Також на третю сходинку п’єдесталу пошани Даніїл Нікулін піднявся в груповій гонці на 80 кіл з 8 проміжними фінішами.

Додамо, що за крок від нагород зупинилися: Дмитро Полупан – 4 місця в командному спринті та командній гонці переслідування 4 км; Гліб Юрченко, Максим Телегін, Артем Зайцев – 4 місце в командній гонці.

Наступним стартом з велотреку, у якому братимуть участь спортсмени Донеччини, стане відкритий весняний чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, що пройде у Львові 11-16 квітня.

Поділитись