2017-12-09

Вероніка Павлюк, Валерія Одінцова та Владислав Лебединський вибороли на Кубку України повний комплект нагород

З 4 по 8 грудня в спортивному комплексі Броварського училища фізичної культури (Київська область) зібралися найсильніші борці вільного стилю країни, аби змагатись за Кубок України серед чоловіків та жінок.

Гідно завершили спортивний календарний рік, здобувши три медалі різного ґатунку, майстри спорту України Донеччини.

«Золото» та «срібло» опинилося в активі двох борчинь з Бахмута, вихованок тренерів Максима та Андрія Єфремових.

Вероніка Павлюк стала кращою у ваговій категорії 72 кг, де перемогла киянку Марину Панчоху та, у фіналі, Єлизавету Сайдакову з Херсона. «Скільки років займаюсь боротьбою? Десять. Зараз, незважаючи на травму коліна, я старалася відборотися гідно і, звичайно, потрапити до фіналу. Було дуже важко, а особливо у вирішальному поєдинку з Лізою – вона хороша майстерна борчиня, ми разом тренуємося на зборі, і одна одну знаємо. Але ж змогла!», – так прокоментувала свій успіх Павлюк.

У ваговій категорії 59 кг Валерія Одінцова здолала опір двох представниць Харківщини – Карини Заморської та Катерини Шакалової, а також Тетяни Савенюк з Волині, але поступилася титулованій Тетяні Кіт зі Львівщини (чинній чемпіонці Європи серед жінок віком до 23 років, бронзовій призерці чемпіонату світу-2017 до 23 років, бронзовій призерці чемпіонату світу-2015). Таким чином, Одінцова піднялася на другу сходинку п’єдесталу.

Бронзовим призером серед борців Донецької області на Кубку України став Владислав Лебединський з Мирнограду, вихованець тренера Віктора Рябовола. Наш спортсмен у ваговій категорії 97 кг переміг Віктора Антипенка (Миколаївська область), потім за вихід у фінал поступився киянину Віктору Кикотю, а у втішній сутичці за третє місце виявився сильнішим за Марка Маркаряна із Полтавщини.